Atsparumui ugniai išgauti, fiberizacijos etape į medžiagą pridėta druskos, sudarančios iki 15% produkto. Mes Werro Wool gaminiui reguliariai atliekame atsparumo ugniai bandymus. Tam turime specialią įrangą, kurią laikome gamybos patalpose.

Daug konkuruojančių stiklo vatos produktų priklauso A nedegumo kategorijai. Tačiau nuo karščio jie ima lydytis, ir tai savo ruožtu pagreitina ugnies plitimą konstrukcijose. Celiuliozinės vatos atsparumas gaisrui buvo išbandytas daugeliu eksperimentų.
Atspari parazitams

 Boro junginiai, esantys Werro Wool vatoje, atbaido graužikus nuo izoliuojančio sluoksnio. Boro junginiai taip pat gerai apsaugo nuo pelėsio ir įvairių grybelių. Tai ypač svarbu tuo atveju, jei yra vandens nutekėjimas pastato viduje. Werro Wool yra besivėdinanti ir ilgainiui džiūstanti medžiaga, bet kartu išsaugo savo izoliacines savybes. Tuo pačiu metu boro junginiai medžiagoje apsaugo nuo pelėsių ir grybelių.

Garsą izoliuojanti

 Ekovata palaiko gerą garso izoliaciją, kurią sukuria sluoksniuota medžiagos struktūra. Dėl to pasiekiami puikūs triukšmo slopinimo išorinėms ir vidinėms sienoms rezultatai.

Tegul jūsų namuose būna šilta, gera ir jauku.